Ladesbet Telegram

Ladesbet Telegram kullanmayı tercih etmiyor. Elbette bunun belirli nedenleri vardır. Aslında Telegram yeni yeni popülerlik kazanmış bir uygulamadır. Bu sebeple şu an için güvenilirliği tartışma konusudur.

Whatsapp kullanmayı bırakan insanlar bir anda Telegram kullanmaya başladılar ancak bunun doğru bir şey olduğunu söyleyemeyiz. Bu sebeple Ladesbet, henüz yeni olan bu uygulamayı kullanmamaktadır. Ladesbet’e sosyal medya üzerinden ulaşmak isterseniz Twitter, Facebook veya Instagram gibi sosyal medya platformlarını kullanabilirsiniz. Özellikle de Twitter üzerinde çok aktif olan Ladesbet, buradan onlar ile daima iletişim halinde olmaktadır. Kısacası Ladesbet’in Telegram kullanmıyor olması dezavantajlı bir durum gibi gözükse de değildir. Çünkü Ladesbet sitesinin yetkilileri ile iletişim kurabileceğiniz birbirinden çeşitli yöntemler vardır. Zaten Twitter Telegram’dan daha yaygın kullanılan bir sosyal mecra. Bu yüzden birçoğunuzun Twitter hesabı vardır diye düşünüyoruz. Hiçbir sosyal medya platformunu kullanmıyorsanız Ladesbet sitesine telefon üzerinden de ulaşabilirsiniz. Üstelik siz telefon numaranızı bırakıyorsunuz, onlar sizi arıyor. Böylelikle telefon görüşmesi için herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Ladesbet İletişim

İletişim her zaman için önemli bir konudur. Üyesi olduğunuz site ile rahat bir şekilde irtibat kuramıyorsanız bunun ciddi bir sorun olduğunu bilmelisiniz. Ladesbet İletişim açısından birçok yeniliği kullanıcılarına sunmaktadır. Ladesbet sitesine mail, telefon numarası, sosyal medya veya canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz. Ladesbet’in iletişim kanalları çok geniş olduğu için mutlaka kendinize uygun bir yöntem bulursunuz. Mesela bazı kişiler sosyal medya üzerinden bu iletişim sağlarlar. Bazıları ise e-posta ile iletişim kurmayı tercih eder. Burada seçim yapmak tamamen size kalmış bir şeydir. Ladesbet Telegram kullanmamasına rağmen diğer iletişim kanalları ile bu açığı kapatmaktadır. Üstelik bir mesaj attığınızda size saniyeler içerisinde geri dönüş yapılıyor. Tüm bunlar bize Ladesbet’in iletişime ne kadar çok önem verdiğini açık bir şekilde göstermektedir. Böyle bir siteyi tercih etmeniz halinde kendinizi daima güvende hissedersiniz. Çünkü iletişim demek güvenilirlik demektir. İletişimin kötü olduğu bir sitenin güvenli bir şekilde bahis hizmeti vermesi pek mümkün olmayacaktır. İletişim konusuna bu şekilde yaklaşmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir